Man nav pienākums būt interesantam.
Tas nav mans pienākums — būt interesantam.
Manas smilškastes jēga nav būt interesantai lasāmvielai.
Šeit es varu atļauties būt neinteresants.
Man vienalga, vai esmu interesants, vai nē (mierinu sevi).
Man ir piedirst, ja kāds te nejūtas labi (mierinu sevi un uzbraucu kritiķiem).
Šis ir mans rajons, mana dzīve. Tāpēc, ja nepatīk, nenāciet.
Un tā tālāk un tā jo projām.
Pārējie te vēl aizvien ir mīļi gaidīti.
Un galu galā — kas Tu man esi, lai norādītu, kādam man vai manam saitam ir jābūt? Mamma? Tētis? My shrink?
1 agressor @ 08:46 (2004. gada 02. februāris)
aizķēra?
2 laacz @ 08:50 (2004. gada 02. februāris)
agressor.
HVZ. Iespējams. Vismaz tik daudz, ka sagribējās paust savu attieksmi.
Manuprāt lielākā daļa no lasītājiem, kas izsaka savu neapmierinātību infantīlā veidā, nepaskaidrojot neko sīkāk, bet pasakot frāzi, kas līdzinās "Es gribu konfektes!" vai "Tētis ir kļuvis pretīgs, jo šovakar nepalasīja man vakara pasaciņu!", ir vairāk vai mazāk ar problēmām.
Un man vienmēr ir paticis norādīt uz citu cilvēku problēmām, ja viņi norāda uz savējām, mēģinot tās pasniegt kā manējās :)
3 Jack @ 08:56 (2004. gada 02. februāris)
Nezinu, ir retas lapas kuras lasu, bet Laacz ir favorite toč. Nekā nezinu. Super infa, interesanta lasāmviela. Re5pect.
Visi dirsējo lai iet dirst tur kur viņiem patīk labāk…
Velreiz Re5pect!
4 Junda @ 08:59 (2004. gada 02. februāris)
Taisnība laikam ir :)
ups, kamēr lasīju, gandrīz nepamanīju, ka jāskrien uz meetingu
Lai labi strādājas tam, kas šodien nolēmis strādāt! :)
5 emils @ 09:12 (2004. gada 02. februāris)
Tipa ienāk cilvēks pie tevis ciemos un saka — zini, tu esi cirvis, man nepatik tava māja!
Nepatik — nenāc!!!
P.S. Laacz — respect! :)
6 rxc @ 09:32 (2004. gada 02. februāris)
pievienojos emiilam: — laacz miiljsh, jauks, nesakains:))
ps laacz, viss kulee:)
7 Arturs @ 10:20 (2004. gada 02. februāris)
laacz, lūdzu godīgi — šī lapa eksistētu, ja Tev nebūtu domas, ka to kāds lasīs? Viss kas šeit tiek postots, taču tiek darīts ar domu, ka kāds to izlasīs. Tak što savs lasītājs jāciena….
Un vispār kritiku jāuzņem mierīgāk, kā nekā kritiķis ir cilvēks, kas stāsta autoram, kā viņš darītu, ja mācētu.
8 Mamuts @ 10:40 (2004. gada 02. februāris)
Laacz — nu gan, atradis, par ko uztraukties: kas prot, tas dara, kas neprot — tas māca. Sūti dillēs visus kritiķus, ja viņu uzskati Tev nav pieņemami — Tavā lapā biežāk ieskatās tie, kam šķiet, ka te IR INTERESANTI.
Zin', ir tāda cilvēku kategorija, kas paši neko neprot, bet citu panākumi skauž. Lai viņi uztaisa par Tavu lapu interesantāku blogu un tad viņi sapratīs, ko viņi vispār kritizē.
9 Namtar @ 10:57 (2004. gada 02. februāris)
Nu kādam varbūt liekas garlaicīga tā lapa, bet nu īstenībā ja tā būtu, neviens jau nelasītu.
Un runājot par šitiem kuriem garlaicīgi — Vispār jau viņiem nekad nav interesanti. Vienkārši cilvēkam pašam nekad nekas interesants nenotiek un tad viņš gaida kad kāds kautko interesantu pastāstīs. Bet nekas īsti nepatīk, jo pašam jau nekas īsti neinteresē. Un ir arī otra galējība — kam viss interesē:))
10 Lupus, bļa @ 11:08 (2004. gada 02. februāris)
morālā caureja uznākusi?
11 hQuse @ 12:47 (2004. gada 02. februāris)
pāries! :)
12 Andriz @ 13:00 (2004. gada 02. februāris)
Laaczam jāiet pie psihiatra, lai visu saliek pa plauktiņiem.
13 ese @ 13:04 (2004. gada 02. februāris)
laikam atzinības sagribējās. katram var gadīties.
par ko gan uztraukties? tie, kam nepatīk, nenāk, kam patīk — nāks un uzrakstīs gan kaut ko labu, gan savu reizi arī paķengāsies. neko darīt — that's life.
bet laacz rullē
14 DimanC @ 15:48 (2004. gada 02. februāris)
pievienojos visiem tiem, kas saka, ka laacz lapa rullē. Un viņš pats arī.. man tā šķiet…
nu, Laacz, būs labi! es bieži kommentus nerakstu, bet pēc hitiem tak redzi, ka Tava lapa tiek lasīta.
galu galā — arī slikta slava ir slava (ja tiešām visi teiktu tikai sliktu par Tavu saitu) ;–)
15 Maita @ 17:10 (2004. gada 02. februāris)
Ah tad:
People get annoyed when you try to debug them. — Larry Wall
16 Benvenuto @ 19:57 (2004. gada 02. februāris)
100% patiesiiba.
17 Smejmoon @ 14:42 (2004. gada 03. februāris)
Tikai neizdzēs zirdziņus!!!!
18 Inku Zelts @ 17:12 (2004. gada 05. februāris)
Kas sunītim astīti cels, ja ne pats sunītis…