Atpakaļ uz pirmo lapu

laacz » 2004 » 2. Februāris

Toyota reklāmiņa

19:07 @ 2004-02-02 = 3 blabla  

Here's what I think of your stupid truck.

Par to begemotiņu

16:58 @ 2004-02-02 = 6 blabla  

Gan jau ka lielākā daļa no jums atminās begemotiņu un sunīti, kuri dejoja un dziedāja par lauviņu džungļiņos (džungliņos?). Izrādās, ka ir vesela sērija ar filmiņām par šamajiem. Sweet. Danke, elfz, par linkuci.

Latv. val.

15:21 @ 2004-02-02 = 17 blabla  

Es kļūstu konservatīvs? Mani drausmīgi kretinē viena valodas konstrukcija, kura mūsu vidū ir sākusi izplatīties.

Piemērs. Neesmu vēl noskatījies vietā cilvēki saka Vēl neredzēju vai Vēl neskatījos. Man šāda saīsne griež ausīs, nezinkāpēc…

On and on and on

08:34 @ 2004-02-02 = 18 blabla  

Man nav pienākums būt interesantam.

Tas nav mans pienākums — būt interesantam.

Manas smilškastes jēga nav būt interesantai lasāmvielai.

Šeit es varu atļauties būt neinteresants.

Man vienalga, vai esmu interesants, vai nē (mierinu sevi).

Man ir piedirst, ja kāds te nejūtas labi (mierinu sevi un uzbraucu kritiķiem).

Šis ir mans rajons, mana dzīve. Tāpēc, ja nepatīk, nenāciet.

Un tā tālāk un tā jo projām.

Pārējie te vēl aizvien ir mīļi gaidīti.

Un galu galā — kas Tu man esi, lai norādītu, kādam man vai manam saitam ir jābūt? Mamma? Tētis? My shrink?

ETZP

Jautrītis

08:26 @ 2004-02-02 = 9 blabla  

Metīšu pie malas politkorektumu un tomēr nopublicēšu šo saitīti. Atminaties džekiņu, kurš ļoti jautri nokomentēja sevis paša izvēlētas tīņu problēmas iz sīrupiem un citiem tml žurnāliem? Jamais ir pieķēries klāt arī vienam visnotaļ sensitīvam tematam. Taču, atzīšu, izdevies viņam ir visnotaļ smieklīgi :)

Par Repši bez politikas

07:58 @ 2004-02-02 = 7 blabla  

Vienkārši amizanti, cik daudz jautrību var radīt viens cilvēks, lai arī Repše ;) Patiesībā vēlējos padalīties ar divām frāzēm, no kurām pirmā nāk no vakardienas Nedēļas, savukārt otrā — no šārīta Dienas.

Vakardienas raidījums izcēlās ar vairākām jaukām frāzēm un beigās vēl ar jauku interviju ar VVF, no kuras teorētiski bija skaidrs, ka viņa mūsu premjeru par nopietnu cilvēku neuzskata ;) Taču, manuprāt vislabākais joks izdevās Nedēļas veidotājiem, nosaucot minēto amatpersonu par wanna–be monarhu Eināru pirmo.

Un otrais citāts nāk no vakar notikušās Jaunā Laika sēdes (via Diena), kur Einārs pēc tam, kad atkal iecelts partijas galvenā amatā, pateicis tikai divus vienkāršus nepaplašinātus teikumus: „Nu ko. Paši vainīgi”. Kurš varētu vēl labāk raksturot šādu politiski aktīvo JL biedru izvēli? :)

P.S. Es jau neko, bet IMHO vakardienas Nedēļā, epizodē par elektronisko parakstu vienā brīdī pašā sākumā, kad tiek rādīts monitors pāri pa kāda nezināmā lasītāja labo plecu, var redzēt laacz.lv komentāru logu :)

 

Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional! Valid RSS! Valid Atom!
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2026 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.

laacz blog activity

Top.LV

 

Lapa izlīdusi no servera dzīlēm 0.03049 sekundē(s)