Atpakaļ uz pirmo lapu

laacz » 2005 » 1. Jūlijs

Kā sēnes pēc lietus

17:41 @ 2005-07-01 = 4 blabla  

Kā sēnes pēc lietus saradušies JavaScript librāriji, lai ļautu ikvienam ar pamatzināšanām šajā valodā veidot t.s. rich internet applications. Edzku vēl viens — Rico.

Anti piracy

17:13 @ 2005-07-01 = 4 blabla  

Operation site down. FIB un sadarbības organizācijas ķerās klāt pa nopietnam. Nav jau pirmā akcija, bet ar šādu vērienu līdz šim neviens neko nav darījis.

Starp citu, par uzskaitītajām relīžu grupām, ja neskaita Centropy nebiju ij dzirdējis.

rel="nofollow"

16:54 @ 2005-07-01 = 7 blabla  

Tagad arī šīs necilās lapeles komentāros esošajiem linkiem piekabinās klāt rel="nofollow". Kaut kad par to arī saites publicēju.

Ieteikumi

14:37 @ 2005-07-01 = 26 blabla  

Ko jūs šodien man ieteiktu apskatīt, apmeklēt, palasīt, paspēlēt, noklausīties, noskatīties Internetā?

?

MS RSS again

10:52 @ 2005-07-01 = 2 blabla  

Tēls vārdā v3rb0 komentāros norādīja uz /. rakstu saistībā ar potenciālo drošības risku, izmantojot podcast servisus.

Īsumā — podcasting ir serviss (?), kurš ir būvēts izmantojot RSS. RSS ierakstiem ir iespējams norādīt kaut ko līdzīgu attachmentiem. T.i. — linku uz saistītajiem failiem. Problēma sākas tajā momentā, ja cilvēks ir norādījis, lai RSS lasītājs automātiski novelk visus pievienotos failus.

Teorētiski, laika gaitā var savākties vairāki simti un pat tūkstoši lasīto RSS fīdu. Grūti ir izsekot visiem, kā arī grūti ir pārbaudīt, vai visi ir uzticami un Tevi neapcels. Rezultātā kāds var pievienot kā pielikumu kādu vīrusu vai trojāni. Tas automātiski tiks novilkts uz lietotāja datoru. Un tad jau tikai palaišanas jautājums.

Protams, ka lielā mērā tā ir tehnoloģijas vaina. Push metodes satura piegādāšanas jomā vispār nav iegājušās. Podcasting varētu būt pirmā. Bet, pirms to laist tautās, būtu nepieciešams radīt kādu pietiekami uzticamu aizsardzības mehānismu.

Starp citu, Microsoftam savējais jau ir — Malicious Software Removal Tool. Pieņemu, ka uz tā bāzes izveidojot aģentu un, regulāri papildinot datubāzi ar Windows automātiskajiem apdeitiem, varētu panākt gana labus rezultātus.

Jāņem vērā ka uz lielas daļas datoru ir atrodami dažādi antivīrusi. Bet ar to nepietiek. Nāksies vien domāt ko jaunu. Un — obligātu.

 

Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional! Valid RSS! Valid Atom!
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2025 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.

laacz blog activity

Top.LV

 

Lapa izlīdusi no servera dzīlēm 0.02698 sekundē(s)