Atpakaļ uz pirmo lapu

laacz » 2003 » 6. jūnijs

Dziesma par Rasmu

13:56 @ 2003-06-06 = 30 blabla  

Mp3 un vārdi. Ja tev ir 18–, vai arī darbā skaņu atskaņo tikai tumbiņas, labāk neriskē. Vai arī, vispirms labāk izlasi vārdus, lai varētu prognozēt kolēģu reakciju.

Update: Gribētos arī, lai kāds zinātājs nosauc vārdu autoru un vokāla īpašnieku :)

1 Moonlight @ 14:18 (2003. gada 06. jūnijs)

Tīri O.K. dziesminieks. Kas iedziedājis??? :)))

2 crack @ 14:19 (2003. gada 06. jūnijs)

no comments :DDDDDDDDDDDDDDDD kas autors?

3 Benvenuto @ 14:22 (2003. gada 06. jūnijs)

gjeniaali

4 viestards @ 14:26 (2003. gada 06. jūnijs)

skjiibi jau puisis dzied, bet tas soreiz galiigi nav no svara :)

5 braucejs @ 14:27 (2003. gada 06. jūnijs)

baigi labā dziesma!!!!!! :)))))))))))

6 K|NG @ 14:36 (2003. gada 06. jūnijs)

Da viš kaut kādai dāmai pa virsu dzied :)

7 Kuģis @ 14:37 (2003. gada 06. jūnijs)

Mūzika ir vai nu Pauls vai arī Stabulnieks

8 andza @ 15:02 (2003. gada 06. jūnijs)

Njaa ssii versija ir labaaka nekaa Ancei Krauzei.

9 kurc @ 15:13 (2003. gada 06. jūnijs)

To Kuģis. Muuzika ir R. Pauls, vaardi G. Rachs. Origjinaalaa, protams :)

10 Ievadi, lūdzu nicku @ 15:14 (2003. gada 06. jūnijs)

klaviatūra ir smieklu siekalu nospļaudīta un smieklu asaru notriepta

11 Delf @ 16:49 (2003. gada 06. jūnijs)

nee nu nopietni pauls un rachs !!!??? :–)

12 aabele @ 18:58 (2003. gada 06. jūnijs)

kaac rachs? DRACHS!!!

13 KRISHA @ 19:56 (2003. gada 06. jūnijs)

jaa, shitas ir labs, jau kaadu laiku klejo apkaart pa ineterneta aareeem :D

14 mass_attack @ 20:32 (2003. gada 06. jūnijs)

drāzties tai pretīm, vai gaidīt kad grūdīs?

15 laaczpleesis @ 15:39 (2003. gada 07. jūnijs)

laacz tavi raksti sucks, sory, bet ar katru dienu suudiigaak un suudiigaak,

16 MacDemon @ 19:19 (2003. gada 07. jūnijs)

hehe, labs, tieshaam ja nezinaatu, ka tas nav vinsh teiktu, ka tas ir Cvegiils Vokaalists :)
Kursh tad iisti tas ir?

17 a @ 00:57 (2003. gada 08. jūnijs)

eu, ble, laacz, kas Tev taa par metodi, nekad nerakstit zinas ne sestdienas ne svetdienas nedz ari svetku dienas?
Ble, garlaicigi sestdienas, nav ko darit.
ble.

18 MacDemon @ 01:08 (2003. gada 08. jūnijs)

meeginaashu mineet — ideja ir ljoti vienkaarsha, lai cik kruc un varens muusu laacz arii nebuutu, vinjam pasham nav cita pieeja uz inetu kaa vieniigi no darba, so nabaga laacz vieniigais laix kad shameejais tiek inetaa ir darbalaikaa.

19 MMK @ 13:04 (2003. gada 08. jūnijs)

tas nu noteikti noziimee, ka tu esi kruts, ja tev ir 24h access to web…

20 Guncha @ 13:15 (2003. gada 08. jūnijs)

Tas nenozīmē, ka esi kruts, taču patīkami tas ir visādā ziņā.

21 a @ 21:32 (2003. gada 08. jūnijs)

aha, skaidrs.

22 UL @ 08:10 (2003. gada 09. jūnijs)

1) Brīvdienās vilvji mēdz atpūsties (arī no personīgā weba)
2) Tekstam (dziesmas) gan tāda nepabeigtības pieskaņa ….

23 UL @ 08:10 (2003. gada 09. jūnijs)

vilvji = cilvji

24 e-ziic @ 13:10 (2003. gada 09. jūnijs)

imho vokaalists ira zix no TF

25 Maxxtro @ 17:56 (2003. gada 20. jūnijs)

NU LABAIS GABALS LABAAK NEKAA GUNCHAi!!!

26 Ieva @ 17:28 (2003. gada 26. jūnijs)

Nu dziesminja taa neko… Saakumaa jau domaaju ka buus veel trakaaki vaardi… To gadiijumaa nedzied R. Pauls? Un gadiijumaa arii vaardi nav vinja? Kaut kaa baigi liidziigi :)))

27 pe_joke @ 14:57 (2003. gada 23. septembris)

vaav disenee par latu tikai var likt
ps es taa arii daru

28 Autors :) @ 15:24 (2003. gada 29. septembris)

Es taa netiishaam google uzraxtiiju rasma mp3 un atklaaju, ka mana dziesminja veel ir dziiva un veel ir interneta plashumos!!! Hehe aarpraac!! Negaidiiju, ka taa guus tik lielu atsauciibu.
Autors ir es :) Dj Max no Ventspils
origjinaaldziesmu izpilda A.Krauze.

Vokaals man tieshaam nav nekaads, bet ne jau tur fishka :)

29 flame fan @ 15:45 (2003. gada 06. oktobris)

nuuuuu..jus jau lakam zinat kas ir mans favorits,bet zix ari nav slikts

30 fuck @ 16:52 (2004. gada 09. aprīlis)

kapēc es shito nevaru nokachat?????????
gribas noklausīties!!!!!!!!!!

Kā tu saucies:
Tava e-pasta adresīte:
(nevienam netiks rādīta, vai dota; pat pie komentāra ne)
Ko teiksi?
FYI
* Formatēšana: iekļaujot tekstu no abām pusēm iekā '//', tas iznāks kursīvā: //teksts// (teksts), bet treknu tekstu var dabūt ar '**' katrā pusē: **teksts** (teksts), savukārt pasvītrotu ar '__': __teksts__ (teksts).
* Enteri tiek automātiski pārtaisīti par enteriem. Jebkurš HTML (izņemot <BR.*>) tiek parādīts, kā ievadīts (ne HTML'iski)
* E-pastu var vadīt droši iekšā, ja ir bailes no spambotiem. Tas tiek aizsargāts no jamajiem.
* Jebkurš url'is (www.kaka.com, http://kaka.com/, …) tiek automātiski pārtaisīts par spiežamu prieku (www.kaka.com, http://kaka.com/, …)
* Ko nozīmē 'detransliterēšana'? Manuprāt sen jau ir laiks sākt rakstīt nevis translitā (aaboljiishi), bet gan normāliem letiņu burtiem (āboļīši). Tad nu tieši to arī dara attiecīgā poga - pārveido tekstu no translita uz parastu. Gadās kļūmītes, bet labāk šitā nekā nekā.
 

Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional! Valid RSS! Valid Atom!
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2026 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.

laacz blog activity

Top.LV

 

Lapa izlīdusi no servera dzīlēm 0.04541 sekundē(s)