Sāku lietot O'Reilly Network Safari Bookshelf un esmu apmierināts. Lasot Practical C++ Programming, 2nd Edition
(migrējot no C uz C++), uzskrēju seklojošam stāstiņam iz dzīves.
A college instructor once gave his students an assignment to „write a four–function calculator.” One of his students noticed that this was a pretty loose specification and decided to have a little fun. The professor didn't say what sort of numbers had to be used, so the student created a program that worked only with Roman numerals (IV + III = VII). The program came with a complete user manualwritten in Latin.
1999. gada raksts Design your own webzine: A practical guide. Labais. Izrādās, ka nemaz ij nekas tik daudz nav mainījies :) Ja neskaita šo to, kas ir tieši saistīts ar jaunajām tehnoloģijām.
Peeking Into Google. Mazliet tehniskāks raksts, nekā tie, kas līdz šim lasīti. Interesanti, cik daudz laika cilvēki ir patērējuši, lai dokumentētu to, kā Google strādā :)
Ja ticēt tam, ko raksta, tad Netscape pārlūka 8. versijas beta ir gājusi īpatnēju ceļu. Uz Windows platformas šī pārlūka lietotājiem ir iespēja mainīt renderēšanas endžīni. Citiem vārdiem sakot — izvēlēties, vai Netscape rādīs lapas, kā Mozilla, vai Internet Explorer.
[Netscape version 8] supports rendering with both Mozilla's Gecko and Microsoft's Internet Explorer browser engines.
IE komandai atkal ir, ko teikt.
Starp citu, tajā pašā IE blogā, rakstā par JScript, JavaScript un ECMAScript iekš IE ir interesants teikums nē, bet tā daļa:
[…] at this time we will be concentrating on other more pressing issues with our support for standards in the foreseeable future.
Interesanti, vai tas ir attiecināms tikai uz skriptošanu, vai arī uz renderēšanu?