Atpakaļ uz pirmo lapu

laacz » 2005 » 3. marts

Par ko balsot?

08:22 @ 2005-03-03 = 14 blabla  

Vakar pa TV5 tika obzervēts mega jautrs raidījums Par ko balsot?.

ZZS cilvēks bija jautrs pats par sevi. Viens gruntīgs lauku čoms, kurš visu saprot, visu zin, visu māk :) Nu, algu Jums paaugstināja? Arī ielas sakārtosim!. Brīnos, kā tā divu bērnu māte viņam pāris vietās nekrāva pa seju…

Bet, ja nopietni. Tad neizpratne par otro problēmsituāciju (māte ar diviem bērniem). Pieļauju, ka viņa netic nevienam, bet šitādas iespējas laist gar degunu… Viņai takš pats Bojārs stāstīja, ka ir komisija, kura ārpus kārtas nodarbojas ar viņas tipa jautājumiem. Un viņai vēl aizvien nepieleca, ka nākamajā dienā pēc raidījuma aizejot uz šo komisiju, viņa dabūtu visu, ko vien sirds vēlas un gan jau ka ne tikai.

P.S. Ja vēl aizvien būtu Rīdzinieks, arī tagad balsotu par Bojāru. Viņš vismaz radīja iespaidu, ka visu pārzin :)

1 Papuass @ 10:04 (2005. gada 03. marts)

Lāča politiskais blogs?

2 .M. @ 10:08 (2005. gada 03. marts)

Mēram IR viss jāzin, uz jāzin vēl vairāk ja grib ko pa kreisi ko palaist.
un es teiktu ka misters B pārzin superdaudz.

3 bullie @ 10:09 (2005. gada 03. marts)

Latvijas Kalve ierullē.. Es neļāvu viņiem zagt.. sviesc kautkāds totāls

4 janko @ 10:10 (2005. gada 03. marts)

Pēdējais teikums — pareizi ir nevis "pārzin", bet "pārzina"…

5 Aivis @ 10:24 (2005. gada 03. marts)

It kā uz 30 miljoniem esot nocirtis savas mērēšanas laikā. Oligarhiskais sociāldemokrāts.

6 Alma @ 10:24 (2005. gada 03. marts)

Bet loģiski, ka Bojārs pārzina, viņš taču ir pie teikšanas. Jautājums, kādēļ tās māmiņas problēma joprojām nebija atrisināta, ja viss ir tik vienkārši.
Esmu rīdziniece un nebalsošu par Bojāru, jo nejūtu, ka RD pēdējos 4 gadus darbotos godīgi un efektīvi. Tikai nelaime tāda, ka īsti nav, ko likt vietā.

7 napalmEye @ 10:38 (2005. gada 03. marts)

Man arī ne sevišķi simpatizē sociķi, bet vai citi būs labāki. Šķietami mazākais no ļaunumiem.
Jā un 'Kalves' reklāma ir superlaba, prasās pēc turpinājuma — 'Es neļāvu viņiem zagt, visu nozagu pats' :D

8 hmnc @ 10:53 (2005. gada 03. marts)

gudri runāt var daudz, bet to visu pildīt… whuhūu.

9 Anete @ 11:09 (2005. gada 03. marts)

Man atkal TP reklāmu "Kopā mēs varam vairāk" tā vien gribas papildināt uz "Kopā mēs varam nozagt vairāk" :)))

10 Montgomerijs @ 13:50 (2005. gada 03. marts)

(Tilde nav uzinstaleta, tapec rakstu kaa piedzeries jaunlatvietis).
-–> Lai nu ka, es tomer zinu, par ko balsot! Un uzskatu to par zinamu panakumu, jo visu laiku tadas domas, ka politika pie kajas.

11 karlis @ 14:35 (2005. gada 03. marts)

Balso par ko gribi. Tiklīdz piekļūs pie siles tā visi vienādi, ij neatšķirsi, kurš zaļš, kurš rozā, kurš zils… :)

Tāpēc es nemaz netērēju laiku, bet rūpējos par sevi pats. Sāku ar to, ka pēc iespējas netērēju naudu šo liekēžu tēriņiem (lasi, nemaksāju nodokļus).

12 martcorE @ 13:32 (2005. gada 04. marts)

Bojārs ar savu pārzinošo roku jau atļāva izvērsties Bukingoltam kazarmās. Moš, pietiek? Tad jau labāk lai PCTVL ņemās, viņiem vismaz nav tādu megaprojektu ieceres, tirgosies ar dzīvokļiem — nu i skujs ar viņiem.

13 brunais @ 16:14 (2005. gada 04. marts)

ir jau smuki vienīgi varbūt vrēja vairāk :)
http://www.lielapardosanas.tk/

14 http://www.necology.tk @ 18:53 (2005. gada 30. marts)

http://www.necology.tk

Kā tu saucies:
Tava e-pasta adresīte:
(nevienam netiks rādīta, vai dota; pat pie komentāra ne)
Ko teiksi?
FYI
* Formatēšana: iekļaujot tekstu no abām pusēm iekā '//', tas iznāks kursīvā: //teksts// (teksts), bet treknu tekstu var dabūt ar '**' katrā pusē: **teksts** (teksts), savukārt pasvītrotu ar '__': __teksts__ (teksts).
* Enteri tiek automātiski pārtaisīti par enteriem. Jebkurš HTML (izņemot <BR.*>) tiek parādīts, kā ievadīts (ne HTML'iski)
* E-pastu var vadīt droši iekšā, ja ir bailes no spambotiem. Tas tiek aizsargāts no jamajiem.
* Jebkurš url'is (www.kaka.com, http://kaka.com/, …) tiek automātiski pārtaisīts par spiežamu prieku (www.kaka.com, http://kaka.com/, …)
* Ko nozīmē 'detransliterēšana'? Manuprāt sen jau ir laiks sākt rakstīt nevis translitā (aaboljiishi), bet gan normāliem letiņu burtiem (āboļīši). Tad nu tieši to arī dara attiecīgā poga - pārveido tekstu no translita uz parastu. Gadās kļūmītes, bet labāk šitā nekā nekā.
 

Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional! Valid RSS! Valid Atom!
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2026 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.

laacz blog activity

Top.LV

 

Lapa izlīdusi no servera dzīlēm 0.04472 sekundē(s)