Mokoties ar diktu klepu, atcerējos kādu citātu, kuru optimistisma uzplūdos biju ierakstījis savā dienasgrāmatā (ne elektroniskajā:) tālo astoņdesmito gadu beigās.
Kad izaugšu, vēlos nomirt.
Mokoties ar diktu klepu, atcerējos kādu citātu, kuru optimistisma uzplūdos biju ierakstījis savā dienasgrāmatā (ne elektroniskajā:) tālo astoņdesmito gadu beigās.
Kad izaugšu, vēlos nomirt.
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt
izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots
bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2026 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.
Lapa izlīdusi no servera dzīlēm 0.04419 sekundē(s)
1 z @ 02:16 (2005. gada 02. februāris)
ieskane un ieliec te, we wanna have some fun.
2 Arturs @ 02:52 (2005. gada 02. februāris)
Citāts par šo pašu tēmu: "Gribu dzīvot mūžīgi.. pagaidām izdodas."
3 Despacho @ 08:26 (2005. gada 02. februāris)
man gan atkal agrāk bija tāda frāze "Negribu būt vecs".
4 shizo @ 10:47 (2005. gada 02. februāris)
Ja kaads izsaka iipashu veelmi nomirt — varu paliidzeet. :)
A bet ja jel nopietni, tad muusdienu sacensiiba (mašīna, māja, apģērbs, kaut vai paika utt) dažkārt uzsit tādū īpašu vēlmi nahrinizēties. I neredzi vairs par ko ciinies. a laiks iet.
80–tajos gados shaada veida ieraxtu toch vareeja veikt optimistiski noskanjots cilveeks, jo tad par visu un visiem jau tika izlemts valsts orgaanos (kaut arii tas viss bija tik triviaali un shkjeersaam).
5 koko @ 12:00 (2005. gada 02. februāris)
Tas saucās — budu paģibatj maladim — budu budu paģibatj… Dziesma laikam tāda bija… Nu es toč negribu nodzīvot līdz 150 gadiem un mocīties ar muguras sāpēm :)
6 frk @ 12:04 (2005. gada 02. februāris)
:))))))))))))
7 Peleeks @ 12:08 (2005. gada 02. februāris)
Citātam ne vainas, tikai nevajag to uztvert tik lineāri. Cilvēks var sevī nomirt arī citādi.
8 Kriss @ 12:22 (2005. gada 02. februāris)
Es domaaju sjaadi — Ātraak nomirsi ilgaak buusi miris.
9 riexc @ 14:30 (2005. gada 02. februāris)
2 kriss: neceri! :)