Atpakaļ uz pirmo lapu

laacz » 2004 » 2. februāris

Jautrītis

08:26 @ 2004-02-02 = 9 blabla  

Metīšu pie malas politkorektumu un tomēr nopublicēšu šo saitīti. Atminaties džekiņu, kurš ļoti jautri nokomentēja sevis paša izvēlētas tīņu problēmas iz sīrupiem un citiem tml žurnāliem? Jamais ir pieķēries klāt arī vienam visnotaļ sensitīvam tematam. Taču, atzīšu, izdevies viņam ir visnotaļ smieklīgi :)

1 NewAge @ 08:47 (2004. gada 02. februāris)

šis nav tik labi izdevies manuprāt

2 ulzha @ 11:02 (2004. gada 02. februāris)

Njā, šitais teksts galīgi nepateicīgs. Bet džekam ir spēks.

3 bobis @ 11:43 (2004. gada 02. februāris)

Šitas nebij smieklīgs galīg, bet tas problēmu komentārs es teikšu tā — teksts debils, komentāri stulbi un idiotiski, bet REĒCU.

4 MZM @ 14:48 (2004. gada 02. februāris)

Tīņu prese vienmēr jautra lasāmviela ;)

5 emils @ 16:28 (2004. gada 02. februāris)

mežonīgi rēcīgi…

6 bored @ 23:14 (2004. gada 24. marts)

man liekas ka tīņu problēmas raksta tikai tapēc lai cilvēki par viņām smietos.Es to uz tveru kā humora lappusīti:)

7 Lilua @ 22:20 (2004. gada 31. marts)

Man patika.Smējos…….nu tiešām

8 Lilua @ 22:20 (2004. gada 31. marts)

Tas ir ļoti jautri11.HAHA

9 mr-eddy @ 03:24 (2004. gada 10. jūlijs)

Normali man reali patika ar siko reali norecamies. NEC un IMC labi pastradajusi. turas dzeki.

Kā tu saucies:
Tava e-pasta adresīte:
(nevienam netiks rādīta, vai dota; pat pie komentāra ne)
Ko teiksi?
FYI
* Formatēšana: iekļaujot tekstu no abām pusēm iekā '//', tas iznāks kursīvā: //teksts// (teksts), bet treknu tekstu var dabūt ar '**' katrā pusē: **teksts** (teksts), savukārt pasvītrotu ar '__': __teksts__ (teksts).
* Enteri tiek automātiski pārtaisīti par enteriem. Jebkurš HTML (izņemot <BR.*>) tiek parādīts, kā ievadīts (ne HTML'iski)
* E-pastu var vadīt droši iekšā, ja ir bailes no spambotiem. Tas tiek aizsargāts no jamajiem.
* Jebkurš url'is (www.kaka.com, http://kaka.com/, …) tiek automātiski pārtaisīts par spiežamu prieku (www.kaka.com, http://kaka.com/, …)
* Ko nozīmē 'detransliterēšana'? Manuprāt sen jau ir laiks sākt rakstīt nevis translitā (aaboljiishi), bet gan normāliem letiņu burtiem (āboļīši). Tad nu tieši to arī dara attiecīgā poga - pārveido tekstu no translita uz parastu. Gadās kļūmītes, bet labāk šitā nekā nekā.
 

Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional! Valid RSS! Valid Atom!
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2026 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.

laacz blog activity

Top.LV

 

Lapa izlīdusi no servera dzīlēm 0.04295 sekundē(s)