Sīkdzīve :) Microlife. RTS
Meitene, viņas pazudušais baloniņš un galva. Liela datne. Aidā. Quest
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt
izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots
bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2026 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.
Lapa izlīdusi no servera dzīlēm 0.04093 sekundē(s)
1 Juris @ 12:36 (2004. gada 08. jūlijs)
es izgāj microlife — aizlidoj kosmosā :)
2 e-remit @ 17:14 (2004. gada 08. jūlijs)
laacz kārtējo slimību izplata (Microlife)…
3 Juris @ 17:34 (2004. gada 08. jūlijs)
tajā kvestā, kur tā meitenīte bez galvas vazājās kāds ir ticis tālāk par to vietu, kur uz tāda laukuma kubiciņi jāspaida — ceturtais ekrāns tas liekās ir. Es itkā salieku tos kubiciņus kā plānā, bet nekas nenotiek — kāds nav ticis ? nevar palīdzēt ?
4 vee @ 20:53 (2004. gada 08. jūlijs)
jāliek kubiciņi tā lai tam ļotenes metējam viņi izskatītoe pareizi, nevis Teu — tipa pulksteņa rādītāja virzienā japagriež pa 90 grādiem
5 prusux @ 23:07 (2004. gada 08. jūlijs)
microlife rocks ! :) flašstrategy :oo gibu veēl :P~~~
6 Juris @ 11:02 (2004. gada 09. jūlijs)
Un viss ? Tik īss tas kvestiņš ? Es esmu vīlies ! :(
7 tas @ 14:58 (2004. gada 10. jūlijs)
kaa pirmo liimeni iziet:(????????
8 mik @ 18:55 (2004. gada 10. jūlijs)
A kaa tikt prom? Escape!
9 mik @ 19:18 (2004. gada 10. jūlijs)
Nevar mind…
10 KKTK @ 18:33 (2004. gada 13. jūlijs)
Sadisms :)