laacz
» 2004
» 3. marts
14:43 @
2004-03-03
= 6 blabla
Interesanti, vai manas pārdomas (kuras es jums neklāstīšu, bet nekas nelikumīgs nav darīts) ir pareizas? Rezultāti:
- Caur LMT servisu īsziņa no e–pasta dienā tiek nosūtītas apmēram 6–7 tūkstoši īsziņu (to var pārbaudīt ikviens, kuram šis serviss ir pieejams).
- LMT tīklā dienā tiek nosūtītas ~90 tūkstoši īsziņu (plus, mīnus).
Tas ir tikai minējums, kuru es nedz varu pierādīt, nedz apgāzt.
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt
izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots
bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2026 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.
1 Bao @ 15:09 (2004. gada 03. marts)
Pēc kautkādiem SMSu id secināji?
2 ant @ 16:56 (2004. gada 03. marts)
to Bao
es domāju, ka laacz to patieshaam ir izsecinājis no kaut kaadiem sms (?) transaction id, jo jamais pats piemineja, ka strādā firmā, kas nodarbojas arī ar mikromaksājumiem caur sms.
3 Janekuss @ 12:37 (2004. gada 04. marts)
Imaginārais posts.
Nu pastāst', pastāst', laacz, ja jau nekas nelikumīgs nav darīts, tad jau vari arī padalīties.
4 DimanC @ 18:18 (2004. gada 04. marts)
LMT ir ap 500 tūkst. (?vai 400) klientu. Tu domā, ka vidēji tikai katrs 5tais no viņiem nosūta dienā vienu īsziņu?
es, piemēram nosūtu/saņemu vismaz 5 sms dienā. citreiz nosūtu vairāk.
5 kugis @ 19:25 (2004. gada 04. marts)
DimanC — tu, protams, smiesis, taču LMT ir vairāk nekā 610 000 lietotāju, kā arī īsziņu skaits, ko minēja laacz neatbilst patiesībai nedaudz:)
6 joe @ 23:38 (2004. gada 04. marts)
Cik atceros, tad peec "bildiishu" ievieshanas SMS suutiishanai no www.lmt.lv katrs vareeja uztaisiit smukus grafikus. Driiz lmt breki gan to aizklapeeja ciet. Neesmu informeets par shobriideejo situaaciju.