Metīšu pie malas politkorektumu un tomēr nopublicēšu šo saitīti. Atminaties džekiņu, kurš ļoti jautri nokomentēja sevis paša izvēlētas tīņu problēmas iz sīrupiem un citiem tml žurnāliem? Jamais ir pieķēries klāt arī vienam visnotaļ sensitīvam tematam. Taču, atzīšu, izdevies viņam ir visnotaļ smieklīgi :)
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt
izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots
bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2026 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.
1 NewAge @ 08:47 (2004. gada 02. februāris)
šis nav tik labi izdevies manuprāt
2 ulzha @ 11:02 (2004. gada 02. februāris)
Njā, šitais teksts galīgi nepateicīgs. Bet džekam ir spēks.
3 bobis @ 11:43 (2004. gada 02. februāris)
Šitas nebij smieklīgs galīg, bet tas problēmu komentārs es teikšu tā — teksts debils, komentāri stulbi un idiotiski, bet REĒCU.
4 MZM @ 14:48 (2004. gada 02. februāris)
Tīņu prese vienmēr jautra lasāmviela ;)
5 emils @ 16:28 (2004. gada 02. februāris)
mežonīgi rēcīgi…
6 bored @ 23:14 (2004. gada 24. marts)
man liekas ka tīņu problēmas raksta tikai tapēc lai cilvēki par viņām smietos.Es to uz tveru kā humora lappusīti:)
7 Lilua @ 22:20 (2004. gada 31. marts)
Man patika.Smējos…….nu tiešām
8 Lilua @ 22:20 (2004. gada 31. marts)
Tas ir ļoti jautri11.HAHA
9 mr-eddy @ 03:24 (2004. gada 10. jūlijs)
Normali man reali patika ar siko reali norecamies. NEC un IMC labi pastradajusi. turas dzeki.