Šaubies, ka tavs jaunais draugs (draudzene), lai arī melns un rāda kaut kādu nesaprotamu pasi, ir no Turcijas? Paskaties, kādas tad tās turku pases izskatās.
Jūsu pasīti, lūdzu!
Lorem ipsum dolor
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Morbi vulputate tortor ut pede. Nullam eu elit eget neque malesuada ullamcorper. Sed dapibus augue pellentesque quam. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Morbi velit. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Nunc ut lectus eu elit mollis pellentesque. Cras nulla tellus, laoreet sed, auctor tristique, tincidunt et, wisi. Integer blandit suscipit orci. Mauris euismod. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nulla turpis massa, tincidunt vitae, lobortis eget, vestibulum non, massa. Fusce euismod sapien vitae massa.
( Tālāk… )Par HTML content management
Obligātā lasāmviela. Kas ir akronīms (<ACRONYM>
; ko domā gūgle) un abreviatūra (<ABBR>
; gūgle), un kur kuru no tiem izmantot.
Termini
Atkļūdot programmas (debugot, meklēt kļūdas), sastādīt programmas (kompilēt(!)), izmantot saskarnes IDE (IDE), staigāt pa dažnedažādām vietnēm un meklēt atbildes uz sevi interesējošajiem jautājumiem (staigāt pa saitiem), dublēt savus datus (backupot; veidot rezerves kopijas), atsāknēt savu datoru (pārstartēt datoru), u.c. uzspiesti jaunvārdi.
Tas mums, programmētājiem, būs jāzin, jo tā māca universitātēs, koledžās un skolās. Vai arī otrējādi — kategoriski atteikties to dzirdēt un izlikties, ka neko nesaproti, cerībā, ka jaunie censoņi iemācīsies, ka jārunā žargonā. Negribu iedziļināties, kāpēc. Varbūt kādreiz. Kaut kur. Kad nebūšu tik ļoti sašutis.
Bet ne par to, ka esmu sašutis par latviskojumiem vispār, ir stāsts. Kaut arī, daļēji tomēr laikam gan ir par to pašu. Bet galvenokārt, mani nošokēja kārtējais (varbūt ne pats spilgtākais, bet tomēr mani paķēra) mūsu valodnieku latviskojums. Paldies kaut par to, ka tas nav jaunvārds. Kā jūs domājat, ko vārētu saprast zem zīmtņa, rakstņa? Vai nu mazums tāda tipa terminu var sadomāt.
According to Tilde, tas, ar ko dragā pa TabletPC nav nekas cits, kā irbulis. Antīks jau rakstāmrīks, bet kāpēc, bitīt matos, nevarēja, kaut vells pa stenderi, paņemt, piķis un zēvele, ka tevi jupis, ka tu divi deviņi, paņemt to pašu idritvai kociņ pierasto vārdu „zīmulis” vai kaut vai „spalva”?!
Laboratorijas darbs informātikā
Ziniet, ko es jums teikšu? Tagad visi draudzīgi pasaka Nē. Dažbrīd pat neskatoties uz to, ka tehniski uzdevumu atrisināt ir iespējams (izejot no tā tekstuālā apraksta), ķirbī iezogas pārliecība, ka tur kaut kas nav kārtībā.
Dota skaitļu secība ai. Izveidot jaunu secību, kura sastāv no tiem elemntiem, kur lielākā kopīgā dalītāja iepriekšējā vērtība vienāda ar 1.
Ja mēs izejam no uzdevuma definīcijas, tad risinājums ir triviāls.
Iepriekšējā vērtība, manuprāt, ir skaitlis — 1
. Vienīgais skaitlis uz pasaules (ja mani neviļ atmiņa par aritmētiku vai algebru vai kur nu šitais bija) skaitlis, kura iepriekšējā vērtība ir 1, ir 2. Līdz ar to — vienīgie divi skaitļi, kuru lielākais kopīgais dalītājs ir 2, ir 2 un 4. Izdzēšam no skaitļu secības visus citus skaitļus un atbilde ir gatava.
Bet es šaubos, ka tas tā bija domāts…
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt
izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots
bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2025 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.