laacz
» 2003
» 4. aprīlis
17:58 @
2003-04-04
= 13 blabla
Es ir iztaustījis vairāk mobilo un citu gadžetu nekā visā savā mūžā es esmu dzirdējis par, uzklausījis vairāk cilvēkus, nekā gada laikā pa tv un radio, sahavojis tik daudz vizītkartes, ka varētu ar tām iztapetēt palielu istabu.
Un to visu dod viena maza ielaminēta kartīte — PRESE.
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt
izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots
bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2026 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.
1 Smejmoon @ 18:35 (2003. gada 04. aprīlis)
cietnis?
2 misame, piekasīties gribu @ 18:40 (2003. gada 04. aprīlis)
"esmu dzirdējis par" == "have heard of"
3 _blank @ 19:27 (2003. gada 04. aprīlis)
vakara zinjas?
4 Koļa @ 20:06 (2003. gada 04. aprīlis)
Mens' Health?
5 K|NG @ 20:17 (2003. gada 04. aprīlis)
W3C preses dienests
6 Jāzeps @ 23:08 (2003. gada 04. aprīlis)
Zakjusalas veestnesis
7 K|NG @ 23:25 (2003. gada 04. aprīlis)
Labāk pasaki cik daudz atšķiras blabla no bļabļa?
8 Vistu Zaglis @ 01:07 (2003. gada 05. aprīlis)
Vot tja nozīmējies! :))))
9 skalpelis @ 15:31 (2003. gada 05. aprīlis)
Man gan bija uz sasodītu it&t dalībnieka kartīte ar tekstu EC IST.
10 try @ 20:44 (2003. gada 05. aprīlis)
nu un tad?
11 Tigers @ 09:49 (2003. gada 07. aprīlis)
Hmmm… es gan šajā izstadē praktiski neko jaunu un ievērības cienīgu neredzēju :)
Laikam tāpēc, ka man šādas kartiņas nebija :)))))
12 Tigers @ 09:51 (2003. gada 07. aprīlis)
Ak jā, vienīgi torti kārtējo reizi pierijos.
Bet pat torte šajā izstādē ar katru gadu saraujas. Drīz nebūs arī tortes, :( un tad uz to izstādi vispār neviens neies. Nu ok, vienīgi 10 gadīgi puišeļi :(
13 ezic @ 13:31 (2003. gada 20. aprīlis)
nevis iztapeteet, bet iztapseet. stulbi, bet taa nu tas vaardinjash ir pareizi