Saliec savu cilvēciņu. Minimāls konstruktors.
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt
izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots
bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2026 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.
1 agressor @ 11:28 (2002. gada 10. oktobris)
preciizs, maita!
2 Pikaczu->Laacz @ 11:37 (2002. gada 10. oktobris)
oj atradu kohmu tiiklaa!!! www.savekaryn.com, luuk kaa vajag shkjipeleet naudu. Labi cilveeki izleedzees, ja overdrafts tevi beidz nost, bet gucci sominja ir nepiecieshama, paldies vinjiem :) Januna suga tiikla diedelnieki, kas vaac naudinju ekskluziiviem pasaakumiem pretii piedaavaajot — LIELU PALDIES…
3 Pikaczu->Laacz @ 11:38 (2002. gada 10. oktobris)
atvaino par offtopicu, bet griibeeju tev paraadiit
4 laacz @ 11:39 (2002. gada 10. oktobris)
:) paudies :)
5 agressor @ 11:57 (2002. gada 10. oktobris)
offtopiks, bet ienaac ircaa. jarunaa ka nekaa
6 Pikaczu->agressor @ 12:09 (2002. gada 10. oktobris)
Tu kam to?
7 agressor @ 12:10 (2002. gada 10. oktobris)
lcz
8 Viltvardis @ 16:25 (2002. gada 10. oktobris)
ja sanumureejam bildiites no no kreisaas uz labu no augshas uz leju, tad 2bildes augsha un 8bildes apaksha veido kautkur redzeetu feisu :)
9 zintish->Viltvardis @ 12:31 (2002. gada 11. oktobris)
tikai acis biku taka aliena kaukaada gan
10 zintish->Pika @ 12:33 (2002. gada 11. oktobris)
jaa, es ar labpraat sev taadu lapu uzblieztu! tipa– 'patiik kaartiigi tuseet un briivi dziivot un vispaarbaa cilveecinjsh esmu superjauks, nu–u, atsuutiet man kaadu latinju..!'
;)
11 agressor @ 14:38 (2002. gada 11. oktobris)
tas ir domaats laacz? viltvaardi?
12 Viltvardis @ 16:31 (2002. gada 11. oktobris)
wright
13 bobis @ 23:55 (2002. gada 16. oktobris)
Sirsniigi