Atpakaļ uz pirmo lapu

laacz » 2005 » 2. februāris

Vilcienu krešs

12:05 @ 2005-02-02 = 36 blabla  

Vakarā varēšu uztaisīt statistiku par dažādu portālu komentāru atdevi, jo uz šo bildi dotajā brīdī iet nenormālie cilvēku bari no visurienes. Pašu attēlu saņēmu e–pastā, so — neesmu autors.

Ā. Un — pārdodu bannera vietu! Apmeklējums nenormāls! Pērciet, kamēr vēl vilcienu katastrofa ir topā!

1 hQuse @ 12:15 (2005. gada 02. februāris)

http://foto.inbox.lv/moorufes/railway

2 hQuse @ 12:15 (2005. gada 02. februāris)

IMHO mašīnistam un viņa palīgam bija noway

3 Vilx @ 12:16 (2005. gada 02. februāris)

Lai nu kā, bet http://wc.laacz.lv/vilc.jpg iekš TvNet izskatās labi. Ļāčīš ceļ sava bloga popularitāti (:

4 laacz @ 12:17 (2005. gada 02. februāris)

Vispār jau es šo linku iemetu tikai IRCā un tikai kanālā #php.lv :) Tālākais jau nav vairs mans darbs ..

5 De @ 12:17 (2005. gada 02. februāris)

stulbais laaci : "Pērciet, kamēr vēl vilcienu katastrofa ir topā!"

6 Janekuss @ 12:29 (2005. gada 02. februāris)

Latvijas slashdottings, he

7 shizo @ 12:36 (2005. gada 02. februāris)

portaali zog. pelnna naudu.

8 laacz @ 12:38 (2005. gada 02. februāris)

Zinu, ka Apollo.lv ir saņēmis atļauju no bildes autora :) To zinu 100% :)

9 more @ 12:39 (2005. gada 02. februāris)

http://www.kartes.lv/_bildes/vilcieni/

10 Kirils @ 13:11 (2005. gada 02. februāris)

w–t–f? ieraugot bildi, uzreiz skreeju uz leta. vareeji tak kaut ko apraxtiit neziniishiem.

11 napalmEye @ 13:16 (2005. gada 02. februāris)

Mjam, sūdīgi. Varam secināt, ka labāk nesēdēt vilcienu pirmajos un pēdējos vagonos. Bet atkal dilemma, ko darīt tiem kas brauc uz Ērgļiem? Tam vilcienam ir tikai lokomatīves vagoni — priekšējais un pakaļējais.

12 lasītājs @ 13:47 (2005. gada 02. februāris)

Idiot, tur trīs bojāgājušie, bet tu te ņirgājies.

13 efix @ 13:51 (2005. gada 02. februāris)

Lasītājs: www.leta.lv

-–
Sākotnēji tika ziņots, ka katastrofā ir bojā gājušie, taču šīs ziņas oficiāli netiek apstiprinātas.
-–

14 Peleeks @ 13:55 (2005. gada 02. februāris)

Laacz, pieliec varbūt arī šo te linku:
http://netgames.lv/portal/articles/784

15 Uldis @ 14:06 (2005. gada 02. februāris)

www.riga.lv arī bilde no laacz.lv :))

16 riexc @ 14:14 (2005. gada 02. februāris)

zem tās bildes iekš to www.riga.lv ir lāča tualetes links — wc.lācz.lv

17 riexc @ 14:14 (2005. gada 02. februāris)

bljin — wc.laacz.lv

18 Verdi @ 15:14 (2005. gada 02. februāris)

Inbox linkam pirmajām 4 bildēm var redzēt cik daudz ir apskatītas. Tas ir baigais daudzums priekš inboxa

19 danila @ 16:01 (2005. gada 02. februāris)

mjaa un es domāju ka vilciens ir visdrošakais transports. bet vispār labi ka tas notika ap 11 nevis 08, ja vispār var buut labi :(

20 hQuse @ 16:07 (2005. gada 02. februāris)

Zinat, cik spēcīga ir dīzeļlokomotīve, salīdzinot ar pasažieru elektrovilcienu? Tāpēc arī sašķīda puse no pirmā vagona. Runas par drošāko/nedrošāko transportu — nevietā.

21 Despacho @ 16:11 (2005. gada 02. februāris)

es ar redzēju. tie cilvēki, kas ap pus11 brauca ar ulbrokas(52) busu varēja redzēt…

22 krish @ 16:41 (2005. gada 02. februāris)

es tur biju skats ir vienkarshi briesmiigs.. vilciens paarlociits uz puseem kaa kabatas nazis no aukshas uz leju un durvis bija ar asiniim..

23 dunduks @ 17:26 (2005. gada 02. februāris)

Neatceros, kad pēdējo reizi būtu gājuši bojā cilvēki Latvijā dzelzceļa katastrofās(pēdējos 10 gados noteikti). Toties autokatastrofās iet bojā vidēji vairāk kā viens cilvēks dienā… Vilciens ir un paliek viens no drošākajiem transporta līdzekļiem tāpat kā lidmašīnas.

24 e-remit @ 18:01 (2005. gada 02. februāris)

kā parasti, notiek nelaime, un tad nu ziņkārīgie saskrien skatīties… Mūsdienās vēl arī safotografē, saliek inetā, un priecājas.
:(

25 hQuse @ 18:08 (2005. gada 02. februāris)

Dažās 2MB bildēs gan izskatījās, ka tās nav vis asinis, bet eļļa! Nevajag dezinformēt tautu, ja nav pārliecība.

26 z @ 19:08 (2005. gada 02. februāris)

kirils, zinītis mazais puika.

27 Kirils @ 19:54 (2005. gada 02. februāris)

z: ko?

28 z @ 23:06 (2005. gada 02. februāris)

kili kili kili.

29 juris @ 23:32 (2005. gada 02. februāris)

kiriliņ, tu rullē.

30 Aivis @ 23:45 (2005. gada 02. februāris)

hQuse — dīzeļlokomotīvei ir 4000 zirgspēku.

31 ZeaLot @ 02:12 (2005. gada 03. februāris)

Visā visumā dundukam ļaušos pieminēt, ka ir svarīgs arī, pret ko mēra, tas arī ir jāpiemin. Absolūtos skaitļos vilcienu katastrofās ir daudz vairāk bojāgājušo nekā aviokatastrofās. Tomēr uz vienu kilometru vairāk ir bojāgājušo aviokatastrofās nekā vilcienu. Nu aptuveni tā bija. Tas ir viss, ko man teikt šajā sakarā =)

32 Kakjis @ 09:23 (2005. gada 03. februāris)

Vot ka lācz ar tik trulu attieksmi pieminēs traģēdiju — negaidīju… :((((

33 Heilijs @ 10:39 (2005. gada 03. februāris)

Ja tu nespeej izcelties ne ar ko labu (vai arii tam jau ir pa veelu, vai arii visiem tas sen jau…), izcelies ar kaut ko citu (un ko veel vieglaak ir izdariit, ja ne ko slikti vai nekaadu).
Kaut gan peedeejaa laikaa noveerojama pilniigi achgaarna reakcija — visi automaatiski noliek, un reti kursh izceljas ar kaut kaadu atbalstu vai labu vaardu. Modes tendences, odnako.

34 duu-duu-pii-pii @ 10:46 (2005. gada 03. februāris)

sēžot LU fakultātē tikai dzirdēju, kā vislaik ar vī ū vī ū mašīnas braukā, un neko neredzēju, kaut gan varēju, ja pastītos pa logu, uzzināju tikai iējot stacijā, ka tehnisku iemeslu dēļ vilcieni nestaigā.. un uzzināju tikai vēlu vakarā..
neuzskatu, ka laacz priecājas, man tāda pati attieksme bija..

35 ppp @ 10:30 (2005. gada 05. februāris)

laacz, tu esi slims.

36 Kirils @ 01:20 (2005. gada 06. februāris)

izskataas, ka te daudzi ir slimi.

Kā tu saucies:
Tava e-pasta adresīte:
(nevienam netiks rādīta, vai dota; pat pie komentāra ne)
Ko teiksi?
FYI
* Formatēšana: iekļaujot tekstu no abām pusēm iekā '//', tas iznāks kursīvā: //teksts// (teksts), bet treknu tekstu var dabūt ar '**' katrā pusē: **teksts** (teksts), savukārt pasvītrotu ar '__': __teksts__ (teksts).
* Enteri tiek automātiski pārtaisīti par enteriem. Jebkurš HTML (izņemot <BR.*>) tiek parādīts, kā ievadīts (ne HTML'iski)
* E-pastu var vadīt droši iekšā, ja ir bailes no spambotiem. Tas tiek aizsargāts no jamajiem.
* Jebkurš url'is (www.kaka.com, http://kaka.com/, …) tiek automātiski pārtaisīts par spiežamu prieku (www.kaka.com, http://kaka.com/, …)
* Ko nozīmē 'detransliterēšana'? Manuprāt sen jau ir laiks sākt rakstīt nevis translitā (aaboljiishi), bet gan normāliem letiņu burtiem (āboļīši). Tad nu tieši to arī dara attiecīgā poga - pārveido tekstu no translita uz parastu. Gadās kļūmītes, bet labāk šitā nekā nekā.
 

Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional! Valid RSS! Valid Atom!
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2026 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.

laacz blog activity

Top.LV

 

Lapa izlīdusi no servera dzīlēm 0.04629 sekundē(s)