Man ir pieriebies. Pasūtīju Visa Classic kartiņu iekš Hanzenes. Kā saņemšanas vietu izvēlējos filiāli Krasta ielā (VW centrā). Tāpēc, ka tā ir faktiski vienīgā vieta, uz kuru (pa ceļam pusdienās, vai no tām) varu tikt darba laikā.
Nu jau nez kuro reizi cenšos šo kartiņu izņemt. Nesekmīgi.
Ik reizes (esmu centies šo operāciju izveikt jau četras reizes!), ierodoties tur (vienalga, vai tas ir vienpadsmitos no rīta, vai divos pēcpusdienā), no divām operatorēm (?) strādā tikai viena (!). Un, protams, rindā jau ir vismaz divi cilvēki pirms manis. Nu nav man bitīt matos laika pusstundu, vai vairāk stāvēt un gaidīt.
Ja arī nākamreiz man neizdosies savu karti izņemt, es no tiesas pasūtīšu jamo nafig un principa pēc došos uz kādu citu banku lai iegūtu kartiņu norēķiniem Internetā.
Un jā. Esmu nikns. Neapmierināts klients, velns parāvis.
Vakar tika aizsākta un šodien tika turpināta diskusija ar vienu gudru cilvēku par to, kas, kā un kāpēc iegādājas dažādus tīmekļa projektus.
Mans viedoklis ir nemainīgs. Neviens nepērk pašu projektu. Tiek pirkti lietotāji. Cilvēku, kuri tur apgrozās. Jo lielāka ir lietotāju bāze un jo vairāk informācijas par katru no tiem ir pieejama, iegādājoties projektu, jo labāk. It kā straigth–forward, ne?
Hell, no! Iekš mūsu necilās valstiņas pāris projekti, kuri tika pārpirkti/nopirkti, ir acīmredzami aizlaisti podā (no offence, CooLynX:), jo pircējs neapzinās, ka projekts ir arīdzan jāattīsta. Lietotāji nāk un iet
. Ja projekts stāv uz vietas, tie tikai iet
.
Piemēri? Publiski drīkstu izteikties tikai par vienu. Var jau taisnoties, ka tas bija sen un vairs nav taisnība, bet ASS, kurš savulaik bija bez šaubām viens no visapmeklētākajiem .lv Interneta projektiem, tagad dus dziļi, dziļi jūs jau zināt, kur.
Faktiski, esmu dzirdējis tēzes no daudziem šādiem potenciālajiem dažādu projektu pircējiem, no kurām var spriest, ka iegādāsimies projektu, un sāksim šiem lietotājiem sūtīt spamu. Nēnu, tas ir viens no veidiem, protams :) Bet, vai tiešām mums trūkst smadzeņu, lai pirms iegādes papētītu projekta iespējamo attīstības modeli, izejot no vēlmes nopelnīt? Lielākā daļa no šādiem attīstības plāniem un biznesa modeļiem pirkšanas/pārdošanas brīdī tiek uzrakstīti tikai, lai būtu. Pēcāk tie iegulst kādā zemā atvilknē pašā apakšā.
Neapšaubāmi, uz sitiena mūsu valstī par bagātu cilvēku (kompāniju) nekļūsi, izveidojot (iegādājoties) vienu, divus vai pat trīs projektus. Taču, prātīgi manipulējot ar šo projektu un, līdz ar to, arī ar tā lietotājiem, var panākt diezgan labus (viss ir relatīvs, protams) rezultātus.
Klientam vienmēr ir taisnība. Dažreiz.
Bilde iz dziļas vasaras. Tajā uz ātru roku sameistarotajā sētiņā ir mazs bēbis.

Manas otrās mājas ir tualete. Bļin.