Atpakaļ uz pirmo lapu

laacz » 2004 » 11. novembris

Latvija Krievijas iedzīvotāju acīm

09:32 @ 2004-11-11 = 10 blabla  

Lai arī dominē Rīga un Jūrmala, palasīties aizvien ir interesanti.

1 frukto @ 11:24 (2004. gada 11. novembris)

Taa jau arii ir. Riiga ir tiira pilseeta. To ir teikushi arii latvieshi kuri pabijushi aarzemees. Bet mees jau pie taa esam taa pieradushi ka tas liekas pa visam normaali.

2 JustMe @ 12:02 (2004. gada 11. novembris)

nau ko priecāties! tagad jau EUropā esam — drīz arī mums tāda pat mēslu bedre būs :|

… kamēr nebiju nekur bijis, vietējo tīrību nemaz nepamanīju… :(

3 Rukicc @ 12:34 (2004. gada 11. novembris)

Taksis no lidostas tieshaam 6 Ls maksaa…? Izskataas peec kaarteejas Aarzemnieku kashanas…..:D

4 Kristiaana @ 13:57 (2004. gada 11. novembris)

Man liidz Riigas modeem panjeema 7us…. Un ar skaitiitaaju.

5 siram @ 14:11 (2004. gada 11. novembris)

Nu nezin par to tīrību… Šogad februārī sanāca weekendu pavadit Stokholmā, un atgriežoties atpakaļ, pirmais ko pamanīju Rīgā, bija netīrība un pretīgie dubļi. Pretīgais sāls & smilšu maisījums.
Ne–ziemā gan pēdējā laikā nav sanācis salīdzināt Rīgu & citas EU pilsētas

6 riexc @ 14:29 (2004. gada 11. novembris)

jāā, ir gan tīrāks
atgriežoties no Londonas, Amsterdamas, Dublinas jāsecina — esam gan tīrāki
dubļi? nu okei tādi mums ir, bet toties viņiem tur vnk viss piedrazots — uz ielas mētājas dajebkas!

7 jozhix @ 22:47 (2004. gada 11. novembris)

Riiga ir tiira pilseeta??? murgi! Ja no robezhas cauri Bauskai mosh veel ir tiiri un skaisti lauki, tad iebraucot Riiga… bedrainie celji bez apziimeejumiem, noplukushas maajas, nolaistais Salu tilts ar nekraatotaam margaam… taadi bija mani (un ne tikai mani) iespaidi par Riigu, muusu mazo Pariizi :P

8 Didulis @ 06:32 (2004. gada 12. novembris)

Runājot par Londonu, ir dzirdēts, ka viņi baidās no atkritumu tvertnēs ievietotām bumbām. Tādēļ tās ir aizvāktas no pilsētas.

9 hQuse @ 11:35 (2004. gada 12. novembris)

Es otro dienu jau lasu to lapu, viss ir ļoti skaisti, pozitīvas atsauksmes u.t.t., bet ir viena problēma — Internetā ir ļoti grūti atšķirt patiesos komentārus no tūrfirmu darbinieku mākslīgajiem komentāriem.

10 opa @ 14:22 (2004. gada 12. novembris)

mani sajusminaaja tekstaa viena taksista atbilde uz krieva uzslavu Latvijas pieklaajiigajiem, atsauciigajiem cilveekiem: 'da, nas takih mnogo, potchti polovina…. ostalnie — latishi!'

Kā tu saucies:
Tava e-pasta adresīte:
(nevienam netiks rādīta, vai dota; pat pie komentāra ne)
Ko teiksi?
FYI
* Formatēšana: iekļaujot tekstu no abām pusēm iekā '//', tas iznāks kursīvā: //teksts// (teksts), bet treknu tekstu var dabūt ar '**' katrā pusē: **teksts** (teksts), savukārt pasvītrotu ar '__': __teksts__ (teksts).
* Enteri tiek automātiski pārtaisīti par enteriem. Jebkurš HTML (izņemot <BR.*>) tiek parādīts, kā ievadīts (ne HTML'iski)
* E-pastu var vadīt droši iekšā, ja ir bailes no spambotiem. Tas tiek aizsargāts no jamajiem.
* Jebkurš url'is (www.kaka.com, http://kaka.com/, …) tiek automātiski pārtaisīts par spiežamu prieku (www.kaka.com, http://kaka.com/, …)
* Ko nozīmē 'detransliterēšana'? Manuprāt sen jau ir laiks sākt rakstīt nevis translitā (aaboljiishi), bet gan normāliem letiņu burtiem (āboļīši). Tad nu tieši to arī dara attiecīgā poga - pārveido tekstu no translita uz parastu. Gadās kļūmītes, bet labāk šitā nekā nekā.
 

Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional! Valid RSS! Valid Atom!
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2026 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.

laacz blog activity

Top.LV

 

Lapa izlīdusi no servera dzīlēm 0.04940 sekundē(s)