Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt
izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots
bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2026 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.
1 nytro @ 11:08 (2004. gada 05. maijs)
This page is not Valid XHTML 1.0 Transitional!
2 lasītājs @ 11:44 (2004. gada 05. maijs)
wow. tur apakšā parādījās latviski uzraksts "daudz laimes dzimšanas dienā" un arī "paldies". to lapu latvieši ir taisījuši vai arī viņi automātiski noteica no kurienes es esmu?
3 elfz @ 12:10 (2004. gada 05. maijs)
viņi automātiski nosaka kad tev ir dzimšanas diena
4 bush @ 09:57 (2004. gada 06. maijs)
..kā arī tēva un mātes tautību
5 ml @ 11:43 (2004. gada 06. maijs)
kāpēc tur latviski apakšā uzraksts?
6 Druu @ 17:57 (2004. gada 07. maijs)
Es kautkā nesapratu… kurš lohs viņiem maksā autoratlīdzību par tās dziesmas dziedāšanu? Lai gan ir dzirdēts, ka Vācijā ielūdz ciemiņus uz dzimeni, kārtīgi izballējas un pēc tam ciemiņiem… piesūta rēķinu!
7 Pet @ 21:10 (2004. gada 07. maijs)
Par dziedāšanu gluži nē, bet ja tas skan masu pasākumos vai radio vai tēvēkastē, tad tur kāda RIĀ vai tjip AKKA/LĀ sadala to money visādiem autortiesību turētājiem… tjip.