laacz
» 2003
» 11. novembris
15:54 @
2003-11-11
= 10 blabla
Kā var nokaitināt desmitiem e–pasta vēstuļu un pāris komentāri ar vienu un to pašu jautājumu — „Kas ar podu?”
Tad lūk, mani riebeklīši. Biedrs CooLynX solījās ātrākais rīt būt atpakaļ. Hostinga provaideris mazliet nepiedāvā hostinga pakalpojumus, ibo kaut kas ir nobrucis. Visā visumā, esiet mierīgi.
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt
izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots
bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2026 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.
1 misame @ 15:59 (2003. gada 11. novembris)
[offtop] Laacz, a Tu nezini, kas noticis ar pods.lv?
=))
/me reeeeec ;)
2 hvz @ 16:22 (2003. gada 11. novembris)
gara rinda pie atejas durvīm :)
3 lav @ 16:23 (2003. gada 11. novembris)
Nu, pārmaiņas pēc man divi citi jautājumi:
1. dažkārt tai tetra versijai, kur jādzēš vertikālās un horizontālās rindas, viens no četriem kopā dabūnamajiem kubiciņiem mēdz pazust, un tad var spēlēt gluži vai bezgalīgi. Kā to kubiciņu var apzināti pazudināt?
2. Kā nosauca kaķenīti?
4 jam @ 17:26 (2003. gada 11. novembris)
laacz, tu nezini KAS NOTICIS AR PODS.LV???? :P
5 kristtaps @ 17:40 (2003. gada 11. novembris)
Es arii grib pajautaat, kas ir noticis ar pods.lv
:D
6 Benvenuto @ 17:41 (2003. gada 11. novembris)
visiem ljoti, ljoti gribas tikt uz poda.
7 bg @ 19:32 (2003. gada 11. novembris)
A kas tas taads — Pods.lv ?????
8 Aidus @ 23:35 (2003. gada 11. novembris)
You! Ok riit buus jajoin uz poda thanks par info(toilet paper).
9 Kakjis @ 11:49 (2003. gada 12. novembris)
buutu lepojies, ka tev prasa, nevis kaitinaajies… :PPP
10 CooLynX @ 19:40 (2003. gada 12. novembris)
saits ir atgriezies. jaapagaida, kameer rezolveesies jaunaa IP adrese.