Atpakaļ uz pirmo lapu

laacz » 2003 » 10. oktobris

Aņuks

16:23 @ 2003-10-10 = 13 blabla  

Dēls prasa māmiņai:

– Mamm, a kas ir minets?

– Nūūū, dēliņ…. Tas ir tad, kad TO ņem mutē….

Vīrs atvēzienā iekrauj sievai pa skaustu un paziņo:

– Stulbā kaza! Mums tač dēls aug! Nevis ņem, bet dod mutē!

1 es @ 17:23 (2003. gada 10. oktobris)

http://www.mrpoll.com/results.mpl?id=871…

Hello. My name is Kathy. I am 14. I am creating this poll because I am curious about if this self defense method really works. What I am talking about is hitting a man where it
hurts most. Every man knows that even a slight hit in the balls hurts. You can use this to your advantage. Every girl knows that a guy’s nuts hurt. Every mother tells their
daughter this advice. And it is such a valuable tip. So this poll is to find out if it really works for self defense, and what is the best way of doing it. This is not joke about
fantasies, and you don't have to answer all the questions if they don't apply to you. Just leave them blank. Thankz! HEY! Feel free to comment in the Talk section because there is
much more to this than what is in these questions!

2 es @ 17:24 (2003. gada 10. oktobris)

LOL
========== In Reply To ==========
When I was in 7th grade, during PE class a boy was trying to get my attention. Flirting with me and trying to bother me. But then he put his hands where they don't belong. I kicked
him right where it counts. I didn't even kick him very hard. He was much taller and stronger than I am. Yet he fell to the ground, holding his balls in pain. I even say tears in
his eyes. He called me a bitch, but he never bothered me again. I say, it works.

3 Jumbo @ 20:26 (2003. gada 10. oktobris)

???*

4 delf @ 09:22 (2003. gada 11. oktobris)

2 es: nee nu patiesiibaa stulbeni tie kam iesita olaas, un saka uz vinjaam — bitch, pashi jau nelabaaki :)

5 cyberspace @ 15:27 (2003. gada 11. oktobris)

Kas tas par sviestu?:)

6 kriptohitons @ 16:15 (2003. gada 11. oktobris)

RE, aarzemees jau mazas meiteniites apmaaca kaa dzekus pazemot. Ai, ai , ai.

7 sylwia @ 16:03 (2003. gada 12. oktobris)

I/m really impressed of your website!!! Especially of "singing horses" wich are on laacz.lv/f/swf/hestekor.swf.
my daughter loves watching them!!!
On some strange way, I became this link from someone, and so,I found your blog.
I'm from Poland and I don't understand any word on your blog site :))))))))))
anyway — greetings from Poland!!!!!!!!!!!

8 Athlon @ 16:38 (2003. gada 12. oktobris)

Vecie labie zirdzinji :P

9 efix @ 17:31 (2003. gada 12. oktobris)

… kurus taa ari iesmu noslinkojis apskatiit :P

10 rxc @ 09:11 (2003. gada 13. oktobris)

yeeeee!!

greetings from Latvia!!!:)

11 kugis @ 11:31 (2003. gada 13. oktobris)

yeah, greetings from Latvia… Sylwia, how comes that you don't understand a word when you are just 600 km away from us? For example — @Latvia we can understand many words in Polish(?) :)

12 rxc @ 11:39 (2003. gada 13. oktobris)

yea, 4 example word "meblja" seen somewhere in Poland seems wery familiar to us! :)))

13 SpainizMastah @ 20:42 (2003. gada 13. oktobris)

fck… laacz tu neizmet tos zirdzinjus! buus jaapastaas ..

Kā tu saucies:
Tava e-pasta adresīte:
(nevienam netiks rādīta, vai dota; pat pie komentāra ne)
Ko teiksi?
FYI
* Formatēšana: iekļaujot tekstu no abām pusēm iekā '//', tas iznāks kursīvā: //teksts// (teksts), bet treknu tekstu var dabūt ar '**' katrā pusē: **teksts** (teksts), savukārt pasvītrotu ar '__': __teksts__ (teksts).
* Enteri tiek automātiski pārtaisīti par enteriem. Jebkurš HTML (izņemot <BR.*>) tiek parādīts, kā ievadīts (ne HTML'iski)
* E-pastu var vadīt droši iekšā, ja ir bailes no spambotiem. Tas tiek aizsargāts no jamajiem.
* Jebkurš url'is (www.kaka.com, http://kaka.com/, …) tiek automātiski pārtaisīts par spiežamu prieku (www.kaka.com, http://kaka.com/, …)
* Ko nozīmē 'detransliterēšana'? Manuprāt sen jau ir laiks sākt rakstīt nevis translitā (aaboljiishi), bet gan normāliem letiņu burtiem (āboļīši). Tad nu tieši to arī dara attiecīgā poga - pārveido tekstu no translita uz parastu. Gadās kļūmītes, bet labāk šitā nekā nekā.
 

Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional! Valid RSS! Valid Atom!
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2026 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.

laacz blog activity

Top.LV

 

Lapa izlīdusi no servera dzīlēm 0.04824 sekundē(s)