Atpakaļ uz pirmo lapu

laacz » 2003 » 10. oktobris

Krimināllikums

13:06 @ 2003-10-10 = 24 blabla  

156.pants. Goda aizskaršana

Par tīšu personas goda aizskaršanu vai cieņas pazemošanu mutvārdos, rakstveidā vai ar darbību soda ar naudas sodu līdz piecdesmit minimālajām mēnešalgām.

157.pants. Neslavas celšana

Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), soda ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām.

Iesniegums rokā un uz policiju aidā? :)

1 Kā tu saucies: @ 13:21 (2003. gada 10. oktobris)

a derētu vienu gadījumu tādu, jo citādi puiki jūtas kā kaut kādā klases nometnē.

2 SpainizMastah @ 13:35 (2003. gada 10. oktobris)

Nu tas, ka Tu esi straadaajis tvnetaa tas ir briesmiigi un cienju un godu traiposhi.. ;–)

3 MrProxy @ 13:35 (2003. gada 10. oktobris)

a par ko?

4 leeds @ 13:58 (2003. gada 10. oktobris)

no tādiem sīkajiem lohiņiem nebūs nemaz ko ņemt. ja nu vienīgais senčiem būs jāpiķo.

5 Indzha @ 14:53 (2003. gada 10. oktobris)

He he Vecaaki aizlieks mazinjajam lamaataajam un neslavas ceelaajaam lietot internetu :)

6 Benvenuto @ 16:18 (2003. gada 10. oktobris)

tas viss spainis.lv sakaraa cik noprotu?

7 laacz @ 16:20 (2003. gada 10. oktobris)

Benvenuto: visnotaļ. Vēl pāris konsultācijas ar zinošu cilvēku un tad jau redzēs, vai ko iesākt, vai nē.

8 Urrmass @ 18:03 (2003. gada 10. oktobris)

Vai tu tieshaam taisies suudzeet tiesaa kaadu par to, ka kaads no spainja aplej tavu nicku ar samazgaam???

9 Lauris @ 18:20 (2003. gada 10. oktobris)

Pieteikums par godas un cienja aizskarshanu ir personai jaasniedz tiesaa, nevis jaasniedz policijai ieniegums.

10 takuzinis @ 11:15 (2003. gada 11. oktobris)

Pieteikumu par godas un cienja aizskarshanu var iedot prokurātūrā. Pirms tam paņem kādu, kas var Tev palīdzēt ar argumentu korektu aprakstu, jo svarīgākais, lai Tevi prokuratūrā nepasūta ratā uzreiz (šitādi iesniegumi tur ir vairumā un to izskatītāji gadās arī kā kurais).

11 tamster @ 19:37 (2003. gada 11. oktobris)

davai laacz :]
džeki bišk pa daudz atļaujās

12 K|NG @ 23:20 (2003. gada 11. oktobris)

hmz, laacz pats Tu veelies gudraaku komentu saturu a ko pats dari? Vai nu sniedz tiesaa vai neteelo te miiksto! imxo

13 Repše @ 09:26 (2003. gada 12. oktobris)

Sanāk tā — ja mans niks ir Repše, tad es varu sņukstēties un tiesāties ar Delfi, TVNET, LETA un BNS par to, ka mani, mazu, nevainiigu lauku puisi, sauc par alienu, ka redz es esmu sašūpojis valdību un vēl labāk, Es nosaucu deputātus par korumpētiem. Autor varbūt tev pasē rakstīts, ka tavs otrais vārds vai nikneims ir Laacz ?

14 Benvenuto @ 15:02 (2003. gada 12. oktobris)

jaa tur jau taa lieta ej nu pieraadi ka sakot laacz kaads domaa tieshi tevi. varbuut ir veel dafiga laaczu sasleepushies pa visu lvnetu.

15 laacz @ 08:10 (2003. gada 13. oktobris)

a) Konkrētais raksts iekš spaiņa var ietekmēt manu turpmāko profesionālo darbību (karjeru?)

b) Pierādīt, ka es esmu tas pats laacz, par kuru iet runa nav problēmu — ir pietiekoši daudz liecinieku un rakstā ir minēti pietiekoši daudz faktu, kas izslēdz iespēju, ka runa ir par kādu citu.

c) Prokuratūra ir daudz reālāk, nekā tiesa.

16 lacz @ 08:44 (2003. gada 13. oktobris)

Diemžēl papriecāties neizdevās, ibo raksts ir izņemts… No otras puses laikam jau labi…

17 Tigers @ 09:46 (2003. gada 13. oktobris)

Puisīši drusku norausījās. Vispār tas samazgu spainis ir pilnīgs sviesc. Puiši labāk būtu vidusskolu (pamatskolu?) pabeiguši.

18 Vaards @ 10:55 (2003. gada 13. oktobris)

Laacz laikam salaachojies par daudz… Ar ko arii noveelam — attiisti veseliigu pasaules uztveri! :)

19 karlis @ 16:02 (2003. gada 13. oktobris)

laacz, tu biskuci neej sviestaa?
blja nepatiik tev a/m numura ziime uz kuras rakstiits "fuk". nepatiikt tev kaadu cilveeku izteikumi, kurus tu tacu vari viegli atspeekot normaalaa diskusijaa, bez tiesas paliidziibas.

apzinies, ka neesi pasaules centrs. neesi pat pilseetas vai ciema centrs. paslaik tu esi ciema nomales seetas maajas n–taa dziivoklja centrs. maacies adekvaati uztvert pasauli.

ps. aizvainot visvieglaak var to, kas nav dross par savu godu. tiesi taapat, kaa kauties visvairaak grib vaargulji, kuriem komplekss, ka tik vinjus nenotur par to, kas vinji patiesiibaa arii ir.

20 me @ 16:10 (2003. gada 13. oktobris)

hehe, karlis :) Tu nu gan esi pārpratis :)

Es neesmu teicis, ka man nepatīk a/m numura zīme ar tekstu 'fuck'. Parādi man, kurā teikumā es esmu teicis pretējo. Es vienkārši gribēju uzzināt, cik tas ir likumīgi no likumdošanas viedokļa.

Kā arī, es netaisījos sūdzēt tiesā nevienu. Gribēju uzzināt procedūru un tiesiskos pamatus, ar kuru palīdzību es varētu aizstāvēt sevi, ja nu gadījumā kas.

Par tiem centriem es jau sen apzinos :)

Kā arī, par savu godu es nevaru būt drošs tik ilgi, kamēr tiks izteikti nepamatoti minējumi, kuri var ietekmēt manu tālāko dzīvi. Es nevēlos pie nākamā potenciālā darba devēja taisnoties, ka tas un tas tur un tur rakstītais nav taisnība. Man tas nah nav vajadzīgs.

21 karlis @ 16:27 (2003. gada 13. oktobris)

nu labi, labi — man prieks, ka tik traki, kaa rakstiiju, ar tevi veel nav. reizeem kluudiities ir pat patiikami. :)

darba deveju vairak parliecinas tavs stasts klatiene, neka tenkas internetaa. tas diezgan drosi… pie nosacijuma, ka vins(a) bus pietiekami seerfojoss, lai taam tenkaam vispaar uzdurtos…

22 me @ 16:28 (2003. gada 13. oktobris)

karlis: nu nez. Ja es busu padzirdejis kaut pa ausu galam, ka tas un tas cilveks ir izdarijis kaut ko tadu, ko man meginaja piesut, tad nemaz i uz paarrunaam iespeejams jamo nesauktu..

23 ant @ 16:56 (2003. gada 13. oktobris)

to me: Ja es busu padzirdejis kaut pa ausu galam, ka tas un tas cilveks ir izdarijis kaut ko tadu, ko man meginaja piesut, tad nemaz i uz paarrunaam iespeejams jamo nesauktu..
It īpaši, ja Tu to būtu dzirdējis no pāris zaļiem puišeļiem. Šeim on jū!

24 Uibis @ 19:42 (2003. gada 13. oktobris)

Piedod, laaci, bet:
0) ant ir taisniiba (>=aptuvena);
1) Soliids darba deveejs nemaz nelasa spainis.lv;
2) par cilveeku spriezh peec vinja darbiem, nevis peec taa, ko par vinju runaa nelabveelji vai visaadi jokdari;
3) Tu esi viegli aizvainojams — daudziem cilveekiem taa ir VAAJAA vieta.

Kā tu saucies:
Tava e-pasta adresīte:
(nevienam netiks rādīta, vai dota; pat pie komentāra ne)
Ko teiksi?
FYI
* Formatēšana: iekļaujot tekstu no abām pusēm iekā '//', tas iznāks kursīvā: //teksts// (teksts), bet treknu tekstu var dabūt ar '**' katrā pusē: **teksts** (teksts), savukārt pasvītrotu ar '__': __teksts__ (teksts).
* Enteri tiek automātiski pārtaisīti par enteriem. Jebkurš HTML (izņemot <BR.*>) tiek parādīts, kā ievadīts (ne HTML'iski)
* E-pastu var vadīt droši iekšā, ja ir bailes no spambotiem. Tas tiek aizsargāts no jamajiem.
* Jebkurš url'is (www.kaka.com, http://kaka.com/, …) tiek automātiski pārtaisīts par spiežamu prieku (www.kaka.com, http://kaka.com/, …)
* Ko nozīmē 'detransliterēšana'? Manuprāt sen jau ir laiks sākt rakstīt nevis translitā (aaboljiishi), bet gan normāliem letiņu burtiem (āboļīši). Tad nu tieši to arī dara attiecīgā poga - pārveido tekstu no translita uz parastu. Gadās kļūmītes, bet labāk šitā nekā nekā.
 

Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional! Valid RSS! Valid Atom!
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2026 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.

laacz blog activity

Top.LV

 

Lapa izlīdusi no servera dzīlēm 0.04842 sekundē(s)