Visiem sen jau zināms, bet tomēr. Arī šoreiz UFO zažigajet. Manuprāt, viens no labākajiem piedūriena tipa gabaliem, kas UFO ir izdevies. Bet, ja man kāds jautātu, kura dziesma no Upaciera kunga repertuāra man tīk visvairāk, nevilcinoties nosaukšu pārīti no „Disco 3000”: dziesmu par batumi batumi (nosaukumu tā uz sitienu no galvas neatceros, bet kārtas numurs albumā bija 5.), bet un „MMMM”, jeb „Mana Mazā Mīļā Meitene” (10. dziesma albumā). Visā visumā, pastum, pastum … pies.
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt
izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots
bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2026 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.
1 hmm @ 17:42 (2003. gada 05. maijs)
varbuut kaadam ir aizkeerusies dziesmas par eerenpreisu empeetriis datniite vai vismaz lirika?
2 laacz @ 17:44 (2003. gada 05. maijs)
Kas ir 'dziesma par ērenpreisu'?
3 Zevus @ 18:46 (2003. gada 05. maijs)
Es baigi mekleeju vienu dziesmu Ufo. Man skjiet ka saucaas kolbasa. Bet varbuut arii nesaucaas. Bet tur bij kautkas par pelnutrauku un kolbasu. Bet nekur nevaru shito briinumu izraut. Varbuut tev, laacz, ir?:D
4 hmm @ 20:19 (2003. gada 05. maijs)
dziesma laikam taa arii saucaas — eerenpreiss. bija taada.
5 Janka @ 21:15 (2003. gada 05. maijs)
kāpēc nav dziesmas vārdu? :))) nevar līdzi izsekot (humors;])
6 someone @ 01:29 (2003. gada 06. maijs)
laacz tu radio klausies? shis gabals paaris meeneshus ir aktuaals jau
7 agressor @ 07:36 (2003. gada 06. maijs)
shito man krisha iedaliija pirmsaakumos. sviests. mees ar gt un eziti pie manis speeleejaam to speeli :) bija fun :)
un tas par kolbasu, pelnutrauku un erempreisu saucaas eerempreiss
8 Fxp @ 09:45 (2003. gada 06. maijs)
Varbūt kādam tas "Disco 3000" aizķēries?
9 laacz @ 09:45 (2003. gada 06. maijs)
Kādam gan jau ka toč ir :)
10 Fxp @ 10:04 (2003. gada 06. maijs)
Liekas, ka es zinu, kuram tieši…
11 rxc @ 10:35 (2003. gada 06. maijs)
mosh tas kaac padaliisies:) nu taa fixi, kameer autortiesiibu paarstaavji veel gulj savos autinjos;)
12 tamster @ 15:06 (2003. gada 12. maijs)
Tas pelnutrauks un kolbasa (enik benik sikel sā, skoļko stoit kolbasa?) saucas Tiu–riu–riu.
A ērenpreju arī sauc oar ērenpreju… ;)
13 Vits @ 06:59 (2003. gada 07. jūnijs)
manuprāt šamais gabals viņam ir vienkārši ģeniāls izdevies, un ja eiropa nebūtu tik stulbi neizglītota latviešu valodas zināšanās, tad ar šito mēs tiešām paņemtu vēl uz gadu to murgaino dziedāšanas pasākumu pie sevis :)
100%, lai gan, redz, par mušām arī daudzi tā domāja… bet man liekas, ka ufo ir paliekošāka vērtība latvijas mūzikā :)))))))))
14 pe_joke @ 12:50 (2003. gada 07. jūnijs)
labi
15 pe_joke @ 12:51 (2003. gada 07. jūnijs)
kaads nezina kur izraut to ufo dziesmu pa erenpreisu
16 extremer @ 15:47 (2003. gada 14. jūnijs)
Da neko iipa$u labs songs :)
17 Devil :) @ 14:37 (2003. gada 26. jūnijs)
Ogres Estrāde rulle ar Pastum, pastum pietupies!!!!!
18 Gaurix @ 15:30 (2003. gada 29. jūlijs)
Shii dziesma tikai var noziimeets seksu!!!
19 little_ewil_angel @ 14:16 (2003. gada 24. oktobris)
nju shitaaa dziesma wnk ruljooo :DDD
wieniigaiz shlaageriz ko me klausaaz ;D
20 kugis @ 14:47 (2003. gada 24. oktobris)
ou jee… laaci, pokemoni arii tevi lasa:)
21 bie @ 02:20 (2003. gada 25. oktobris)
tests tests tests <xml></xml>
/nenjem shito veeraa
bat taa ufo dziesma tieshaam laba veertiiba
22 kada starpiba, ka mani sauc |-r @ 21:19 (2003. gada 11. decembris)
PAstum, PAstum, pietupies
Jaunais cilveek es teice pastum!
-––––––––––––––––––
Super song,
(= |l–rl–r
http://lol.by.ru