Šādi izskatās pamodusies Etna (informācija tiem, kas ir palaiduši garām pēdīgos notikumus).
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt
izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots
bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2026 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.
1 agressor @ 17:33 (2002. gada 11. novembris)
aaa mees tur bijaam netaalu, bet bija zeel naudas praamim :( nekas toties Vezuvu redzeejaam tuvumaa :)
2 infernal @ 17:37 (2002. gada 11. novembris)
etna tagad taa izskataas?!
3 agressor @ 17:39 (2002. gada 11. novembris)
vinja peec tiem pluudiem ne bet triiceem sajukusi praataa
4 infernal @ 17:40 (2002. gada 11. novembris)
njeponjil domu… ir potenciaals, ka etna atraugaasies kaukad driizumaa?
5 laacz @ 17:42 (2002. gada 11. novembris)
infernal, tas absoluuti neir obligati. jama var papiipeet, papiipeet un nomierinaaties.
6 infernal @ 17:44 (2002. gada 11. novembris)
uu, taatad ir arii iespeeja, ka raugaasies… tas jau paliek incantaak… a maybe zini, kaadas buutu potenciaalaas sekas?
7 agressor @ 17:48 (2002. gada 11. novembris)
laacz noteikti zina
8 infernal @ 17:52 (2002. gada 11. novembris)
a mani sabiedeeja http://laacz.lv/comments/?id=751 un jautaaju nekonkreeti. gigi
9 laacz @ 17:52 (2002. gada 11. novembris)
Uz visiem taviem jautaajumiem, infernal, atbildēs google :) http://news.google.com/news?hl=en&q=…
p.s. agressor, a kā tu zini, ka es zinu?
10 agressor @ 17:54 (2002. gada 11. novembris)
tu tachu brauci ar geograafiem kopaa laivot :))))
11 laacz @ 17:57 (2002. gada 11. novembris)
un tu domā, ka pilnīgi jebkurš cilvēks, kurš dodās ģeorallijā, atbraucot no turienes zinās pilnīgi visu par vulkāniem? a vot nekā. vulkonologi bija jāatrod.
12 krampo @ 23:22 (2002. gada 11. novembris)
shogad jau, IMHO, nav tik feini — laikam pagaajushajaa gadaa bija tie feinie izvirdumi, kur trakie zinaatnieki teerpos pa lavu skraidiija.
A 'parastie' ljautinji arii naudinju no shitaa visa maak uztaisiit — kad lava biki padziest, bet veel ir pietiekoshi miiksta, shie shtancee pelnu traukus un sit gaisaa tuuristiem.
13 infernal @ 08:12 (2002. gada 12. novembris)
a zini, es gribeetu taadu pelnu trauku…
14 ddddddd @ 17:58 (2003. gada 10. decembris)
hhhhhhhh
15 Johnny`s @ 14:26 (2005. gada 05. janvāris)
Jūs smirdat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
16 Sarkanpeedainaisvagaatupeetaajs @ 21:57 (2005. gada 06. februāris)
kas notiek?
kam te kaajas smird,b..n ar aaraa!!!????
Johnnyjam ausis netiiras un sieri smird!!! :)
vot taa….
17 Sarkanpeedainaisvagaatupeetaajs @ 22:00 (2005. gada 06. februāris)
un tad paps nopirka jaunas proteezes un apeeda braaliiti!!!!