laacz
» 2002
» 11. novembris
16:16 @
2002-11-11
= 5 blabla
Ienāca prātā universāla atbilde uz jebkura tipa lūgumu pēc palīdzības:
„Nezinu, vai būšu tev palīdzējis, jo pats ar šo lietu esmu sācis nodarboties tikai gauži nesen, līdz ar ko uzskatu sevi (tāpat kā tevi) par iesācēju. Taču, manuprāt, padomu es tev varētu dot: ej, lūdzu, dirst.”
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt
izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots
bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2026 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.
1 misame @ 16:20 (2002. gada 11. novembris)
AAAAAAaaahhhhh!
Ei dirst ® ;)))
Diemžēl izmantojot tikai šo saukli ikdienas saziņā, rodas problēma vienkāršu jautājumu noskaidrošanai, piemēram, uzzināt, cik ir pulkstenis, neizdosies. ;)
2 agressor @ 17:13 (2002. gada 11. novembris)
kas piespiezh tev izdomaat shaadus txt ?
3 infernal @ 17:26 (2002. gada 11. novembris)
laa — un tas attiektos tikai tad, ja jautaajamaa kontents buutu taads, ar ko esi "sācis nodarboties tikai gauži nesen"? :)
4 laacz @ 17:27 (2002. gada 11. novembris)
infernal, var jau arī pārfrāzēt un modificēt. galvenais ir doma :)
5 infernal @ 17:39 (2002. gada 11. novembris)
hehe… gan jau shitam postam "starp–rindu–txt" ir "don't you fucking dare to ask me smth!" :)