Diezgan ideāla grāmatzīmīte. Es gribētu :)
Tātad tā. Kopīraita notice. Viss materiāls, kas atrodams šajā saitā nedrīkst tikt
izplatīts, kopēts, jebkādi citādi reproducēts vai izmantots
bez manas (laacz) rakstiskas atļaujas. šīs tiesības man laipni piedāvā Autortiesību Likums.
Jebkura informācija, kuru kāds labprātīgi publicē šajā saitā (piemēram, komentāri), pieder tās autoram. Taču, ievietojot infromāciju šajā saitā, tās autors sniedz saita īpašniekam tiesības to daļēji vai pilnā apjomā lietot, izplatīt, reproducēt, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski demonstrēt. Saita īpašnieks ir tiesīgs jebkuru komentāru jebkurā brīdī dzēst, vai modificēt.
© 1996 — 2026 laacz. Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.
Spēcināts ar SPP (S Pivom Potjaņet) v2.0b (code name Marasmus)
Hostingu laipni piedāvā DEAC.
1 viesturz @ 13:07 (2002. gada 11. novembris)
glīta un pazīstama jāsaka.
2 agressor @ 13:19 (2002. gada 11. novembris)
vecais photoshops
3 laacz @ 13:27 (2002. gada 11. novembris)
aggresor, tavs talants konstateet aciimredzamas lietas ir vienkaarshi apbriinojams :)
4 KILLERIS @ 14:02 (2002. gada 11. novembris)
varbūt vajadzētu dibināt izšūšanas pulciņu, kas nodarbotos ar tamlīdzīga rakstura gāmatzīmju darināšanu ?
5 misame @ 16:21 (2002. gada 11. novembris)
a kas ir vecais? 3ais vai 6ais?
6 laacz @ 16:23 (2002. gada 11. novembris)
šis, konkrēti, ir 5ais
7 agressor @ 17:17 (2002. gada 11. novembris)
paldies
8 laacz @ 17:26 (2002. gada 11. novembris)
nav par ko, pienāciet vēl (otrā teikuma daļa gan laikam ir lieka)
9 agressor @ 17:30 (2002. gada 11. novembris)
tuk tuk
10 misame @ 18:22 (2002. gada 11. novembris)
nu, es īstenībā par to, ka tiek pateikts 'vecais', kaa shkjita, ar taadu bezmaz vai ieksheeja abloma pieskanju — 'ai, kursh gan taadu vairs lieto'… bet lieto gan, ui, kaa lieto
11 laacz @ 18:36 (2002. gada 11. novembris)
Es. personīgi, lietoju 5.5, jo jamais apmierina visas manas prasības. Un vispār — photoshopu maz lietoju. Vairāk Fireworks :)
12 misame @ 18:58 (2002. gada 11. novembris)
mg;) uz jaunāku pāriešu tikai tad, kad būs iespēja definēt savus keyb shortcutus (kāds man teica, ka 7ajam varbūt ka esot) vai arī supports klienta skriptiem (nevis batchiem, bet normāliem skriptiem)
13 agressor @ 07:42 (2002. gada 12. novembris)
naac izsit man zobinjus, ja nee riikliiti tev paargrauziishu